Serwis kserokopiarek

Właściwa eksploatacja i regularny serwis pozwalają wydłużyć żywotność kserokopiarki.
Sprzęt powinien być regularnie czyszczony i konserwowany. W małych urządzeniach sugeruje się w razie potrzeby wymianę modułu bębna (cartidge'a), w większych listwy czyszczącej i dewelopera.

Przeprowadzamy okresowe przeglądy, w razie awarii wymieniamy części, uzupełniamy materiały eksploatacyjne, czyścimy wnętrze maszyny (kurz i resztki tonera spowalniają pracę urządzenia i wywołują usterki).

Kupując sprzęt, nie zapomnijmy poprosić o harmonogram przeglądów, aby nie stracić prawa do gwarancji. Obowiązek przeprowadzania konserwacji i okresowych kontroli dotyczy wszystkich typów kserokopiarek A3.

Oferujemy serwis

  • serwis drukarek laserowych, igłowych, termicznych, kserokopiarek, urządzeń wielofunkcyjnych, skanerów, faksów, ploterów, niszczarek, liczarek,
  • dostawę materiałów eksploatacyjnych.

Serwis po utracie gwarancji

Oferujemy także obsługę pogwarancyjną i serwisowanie używanego sprzętu. Pomagamy obniżyć koszty proponując odpowiednie zamienniki. Dokonujemy napraw i przeglądów u klienta na terenie Trójmiasta i okolic lub w naszym zakładzie. Zapewniamy stały dostęp do części i materiałów eksploatacyjnych. Stałym klientom zapewniamy rabaty.

Usługa Outsourcing IT

Proponujemy naszym partnerom opiekę nad sprzętem i programowymi zasobami firmy. Bezpłatnie dojedziemy w czasie nie dłuższym niż osiem godzin od momentu zgłoszeniana terenie Gdańska, Gdyni, Sopotu i okolic.
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zamów serwis

Adres e-mail
Numer telefonu
Podaj markę i model maszyny
Opisz swój problem ze sprzętem

SERWIS-SK

SERWIS-SK Naprawa kserokopiarek i urządzeń biurowych
Siedziba firmy: ul. Chylońska 299 81-016 Gdynia

Serwis: ul. Sobieskiego 42 84-230 Rumia
NIP: 585-117-44-58 Regon : 221202570

E-MAIL